2013/2014 Sonbahar-Kış Makyaj Trendleri

Önümüzdeki sezon hangi makyaj türleri çok moda?

MODA Hit: 1224 / Yorum: 0 / 10 Eylül 2013 16:12
2013/2014 Sonbahar-Kış Makyaj Trendleri
-A +A

Kedi Kadın

Retro cazibesi sadece saç ve giyimde değil, makyaj konusunda da karşımıza çıkıyor! Çıplak bırakılmış mat dudaklar, kusursuz bir cilt makyajı ve çekici gözler! Son zamanlarda çokça tercih edilen bir makyaj ürünü olan eye-liner, önümüzdeki sezon da hayatımızdan çıkmayacak gibi!

Retro Kraliçeleri

VeBottega Veneta tarafından, kırklı yılları kadınlarının lüks makyaj ve saç modelleri bir kez daha geri döndü! Birçok tasarımcının yeni koleksiyonlarını sergilerken bu görünümü seçmelerinin sebebi, bu mükemmel tarzın çoğu şık kıyafeti kusursuz tamamlaması! 

Kırmızı Cazibe

Kırmızı renk bu sezon büyük dönüş yapacak görünüşe bakılırsa! Tasarımcılar ve makyözler ojede kırmızının geri gelmesinden yanalar. Bu fikir, Valentino, Burberry, Chanel ve diğerleri tarafından da sunuldu.

Geleceğe Dönüş

Metalik renkli makyajlar 2014 kışına da damgasını vuracak gibi gözüküyor! Hologramın popülerleşmesinden daha önce de bahsetmiştik; Dior da şovunda, taç yaprağı lekeli dudakları ve bu metalik göz makyajıyla oldukça cesur bir makyaj görünümünü tercih etti.

Yok Makyaj

İşte makyaj malzemelerinizin minimum kullanımı ile elde edebileceğiniz harika bir görünüm! Her zaman doğallıktan yana olanlar ve makyajda abartıyı sevmeyenlerin muhteşem görünmeleri için kestirme yol! Hem bakımlı olun, hem doğal!

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları