Dekorasyon

Saç bakımını ihmal etme

2 Dakika read
175 Views<

Sebamed Her Gün Kullanım Şampuanı ile saç bakımını destekle

Mevsim geçişlerinde saçlar, ışıltılı ve sağlıklı bir görünüm için ekstra bakıma ve nemlendirmeye ihtiyaç duyuyor. Etkinliği klinik olarak kanıtlanan Sebamed Her Gün Kullanım Şampuanı, cildin ideal pH değeri olan 5.5 pH değerine sahip özel formülüyle günlük saç bakımı ve saç derisinin korunmasını destekliyor. 

İster düz ister kıvırcık isterse de dalgalı saçlar, her tip ve cins saç için bakım önem teşkil ediyor. Saçı içten dışa besleyerek bakım yapan ve pürüzsüz, ışıltılı görünüm kazandıran Sebamed Her Gün Kullanım Şampuanı, cildin ideal pH değeri olan 5.5 pH değerine sahip özel formülüyle saç yapısını stabilize etmeye yardımcı oluyor.

Sebamed Her Gün Kullanım Şampuanı, günlük saç bakımı ve saç derisinin korunmasına yönelik sürfaktan sayesinde ekstra yumuşak temizlik sağlıyor. İçeriğindeki yeni nesil Glikozid Sürfaktan karışımı ile saçları ve saç derisini kuruluğa karşı koruyan Sebamed Her Gün Kullanım Şampuanı, saç yapısının bütünlüğünü koruyarak saçların doğal ve parlak olmasını sağlıyor.  Sabun ve alkali içermeyen Sebamed Her Gün Kullanım Şampuanı, nem koruyucu özellikleri sayesinde saç gövdesinin yapısına nüfuz ederek saça hacim ve ipeksi bir parıltı kazandırıyor.

Tags:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir