Bahar Çorapları

Penti’nin 2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’ndaki ürünlerle hem zarif, hem rahat, hem de ayrı bir çekiciliğe sahip olmak mümkün. Çok ince denyeden üretilen çoraplar henüz güneşten bronzlaşmamış bacaklara ekstra güzellik katmanın yanı sıra açık ayakkabılarla da rahatlıkla giyilebiliyor.

Penti’nin yeni sezon Bahar Çorapları ince yapısıyla, dışarıdan bakıldığında bacakta yok duygusu uyandırıyor. Kadınların ten renkleri göz önünde bulundurularak üretilen çoraplarda her tene uyacak tonlar yer alıyor.

Bahar aylarına özel çok ince denyeden üretilen ve 7 farklı tonda satışa sunulan ten rengi çoraplar tıpkı tene uygun fondöten seçer gibi ten rengine uygun çorap tonunu seçme imkanı sağlıyor. Sarışın, esmer, kızıl, kumral olmak üzere farklı ten renkleri için sunulan çoraplar, bacaklarda yok gibi dururken; çekici, pürüzsüz ve doğal bir görünüm sağlıyor.

Bacaklarda Özgüven…

Kadınların en büyük sorunu olan, ten rengi çorapla cilt rengi arasında yaşanan uyumsuzluk artık ortadan kalkıyor!

38 Bronz, 51 Sahra, 52 Kaşmir, 57 Ten, 54 Naturel ve 58 Kızılten tonlarından ten ve doku rengine uygun olan seçilerek pürüzsüz ve doğal bacaklara kavuşabiliyor. Ciltle birebir uyum sağlayan ten rengi çoraplarla bacaklar daha güzel ve daha çekici oluyor.

İkinci bir ten gibi…

Bacakta yok gibi duran, açık ve kapalı ayakkabılarla giyilebilen çoraplardan,“Yok gibi” tene adeta krem sürülmüş gibi sağlıklı ve canlı bir görünüm verirken “ Yaz İnceliği” matlığıyla bacakları doğal ve güzel gösteriyor. Burun ve külot kısmı şeffaf olan bu çoraplar mini etek ve elbiselerle, açık ayakkabılarla rahatça giyilebiliyor.

6 denye inceliğinde olan “Premier 6” ipek matlığıyla bacakları sararken burun kısmının inceliği sayesinde burnu açık ayakkabılarla da giyilebiliyor.

“Dekolte parmaksız” ve “Fit 15 burunsuz” ise açık ayakkabılar için özel olarak tasarlandı. Açık burunlu ayakkabılarla giyilebilen, dingin bahar akşamlarının ve partilerinin vazgeçilmezi olan dekolte külotlu çoraplar, parmakları açıkta bırakıyor. Mat dokusu ve ipeksi görünümüyle henüz bronzlaşmamış bacakları ideal bir görünüme kavuşturuyor.

“Penti Stop 7” ve “Penti Stop 15” in en önemli özelliği delinse de yukarı ya da aşağı doğru kaçmıyor. Günün kurtarıcısı olan ürün, kadınların da vazgeçilmezi oluyor.