Burçlara göre Gelinlik Seçimi

İşte Burçlara Göre Gelinlik Modelleri ;
 
KOÇ: A tipi denilen yada prenses modeller ,omuzdan yada göğüs çizgisinden aşağı doğru çan şeklinde inen modeller dikey dikişlerle fark yaratıcaktır. Dikey çizgiler boyunuzu oldugunuzdan daha uzun gosterecektir.
 
 
BOĞA: A model kabarık, dar, dantelli, uzun kollu yakası kapalı modeller size çok yakışacaktır. Şatafattan kaçınarak yalın çizgileri tercih etmeniz karakterinizle uyum sağlayacaktır.
 
 
İKİZLER: Sırt dekolteli, bele kadar açık, dar kesimli balık gelinlik modelleri tam size göre. İnce askılar ve kabarık uzun kuyrukla beraber düğün gününüzün yıldızı olabilirsiniz.
 
YENGEÇ: Askılı ,dantelli,uzun kuyruklu A model gelinliklerkarakterinizi yansıtıyor.Kuyruk kısmındaki gupürler modern bir stil yakalamanıza yardımcı olur.
 
ASLAN: Sizin için kraliyet tipi gelinlk favoridir.Uzun kollu modeller klasik bir görünüm yaratarak vucudun uygunsuz olan kısımlarını kamufle eder.
 
BAŞAK : Dar balık gelinlik modelleri,tüllü uzun kuyruklu etol yakalı gelinlikler görünümünüze zerafer katacaktır.
 
TERAZİ : Helen tarzı romantik gelinliklerle sadeliğin gösterişini kutlayabilirsiniz. Şifon drapeli ve abartılı olmayan aksesuarlar görünüşünüze naif bir şıklık katabilir.
 
YAY : A model tülle kapalı , hakim yakalı, uzun kuyruklu gelinlikler burcunuzun gezegen hareketlerine uyum sağlayabilir.
 
OĞLAK : Geleneksel ve resmi bir model olan balo tipi gelinlikler burcunuzla uyum sağlıyor. Yere kadar uzanan etek boyu straplez kesimle birleştiğinde dikkatler daha çok vucudun üst bolumune çekilecek ve dengeli bir görüntü ortaya çıkacaktır.
 
KOVA : Tüylü; otrişli, parça tüllerle bezenmiş,etekleri kabarık straplez gelinlikler sıradışı ruhunuzu ortaya çıkaracaktır.
 
BALIK : Sizin burcunuzun ismiylede uyumlu balık etek gelinlik tipi tavsiye edebiliriz. Etek kısmını taşlarla süslerseniz düğününüzde daha da göz kamaştırabilirsiniz.