Düğün öncesi cilt bakımınızı aksatmayın!

En özel gecenizde sadece gelinliğiniz, saçlarınız ve makyajınız ile değil cildinizin tazeliği ve bakımlılığı ile de konuklarınızı büyüleyin. Düğün gününüzde bakımlı ve ışıldayan bir cilde sahip olmak zor değil. Dikkat edeceğiniz birkaç öneri ile her şey istediğiniz gibi olacak.

Öncelikle düğün öncesinde ölmüş derilerinizden uzaklaşmak gerekir. Bunun için düğün tarihinizden 1-2 ay evvelinde mutlaka peeling yaptırmayı aksatmayın. Peeling vücutta bulunan ölü derilerden kurtulmanın en güzel yoludur. İster siz evde doğal yöntemler ile vücudunuza peeling uygularsınız, ister hazır ürünler kullanarak cildinizi yeniden canlandırırsınız.

Eskilerden bildiğimiz ve ölü derilerden kurtulmak için kullandığımız kese de banyoda sabunlanmadan önce kullanılmasını tavsiye ederiz. Bu yöntem, sizi ölü derilerinizden kurtarırken kan akışınızın hızlanmasıyla selülit probleminizin çözümüne de yardımcı olacaktır.

Düğün gününüzde el ve ayak bakımınıza da mutlaka özen gösterin. İster evde yapabileceğiniz , ister güzellik merkezinde yaptırabileceğiniz manikür ve pedikürü asla aksatmayın.

Kuru nane ve tuzu ılık bir su ile karıştırıp ayaklarınızı dinlendirmek için kullanabilirsiniz. Yorgun düğün alışverişlerinden sonra size iyi gelecektir.

Düzenli olarak saç bakımınızı, cilt bakımınızı, el ve ayak bakımınızı aksatmıyorsanız düğün gecenize hazırlısınız demektir.