Makyajınızı Zenginleştirmenin 7 yolu!

Makyajınızı zenginleştirmenin en güzel yollarından biri de göz makyajınıza parıltı eklemektir. Simli eyeliner kullanabilir ya da parmak uçlarınızla farınızın üzerine makyaj simi uygulayabilirsiniz.

 
Makyaj stilinizi zenginleştirmek ve stil sahibi bir makyaj uygulaması yapmak istiyorsanız metalik smokey eye makyajını mutlaka denemelisiniz. Tek yapmanız gereken metalik bir fara batırdığınız fırçayı kirpik diplerinizden göz kapağınıza kadar her yere uygulamak ve koyu renkli bir kalemle kirpik çizgilerinizi belirginleştirmek.
 
Dudaklarınızın kendi rengini vurgulayın! Güzel dudaklarınızı kireçle kaplar gibi ruja bulamak yerine dudaklarınızın dokusunu belirginleştirin.Dudak renginizin bir iki ton koyusu dudak parlatıcısı ya da lip tint kullanarak dudaklarınızda doğal ve çekici bir görünüm yaratın.
 
Kedi gözü makyajı uzun zamandır popüler ve öyle kalmaya da devam edecek. Bu nedenle makyaj çantanızdaki göz kalemini likit eyelinerla değiştirin ve göz makyajınızda kedi gözünü deneyin! Başlangıçta zorlansanız da kedi gözü makyajının gözlerinizi ne kadar güzel gösterdiğini fark ettiğinizde asla vazgeçemeyeceksiniz.Likit bir eyeliner fırçasıyla kirpik diplerinizden bir çizgi çekin ve kirpiklerinizin bittiği yerden kaşınıza doğru bir kıvrım yapın.
 
Göz kapağınızın iç kısmına beyaz kalem uygulayın. Bu uygulama gözlerinizi ortaya çıkaracak ve olduğundan büyük görünmesini sağlayacak.Waterproof bir beyaz göz kalemi kullanarak alt göz kapağınızın iç kısmına bir kaç sefer uygulayın. Beyaz rengin kendini iyice belli ettiğinden emin olun
 
Göz kapağınızın iç kısmına beyaz kalem uygulayın. Bu uygulama gözlerinizi ortaya çıkaracak ve olduğundan büyük görünmesini sağlayacak.Waterproof bir beyaz göz kalemi kullanarak alt göz kapağınızın iç kısmına bir kaç sefer uygulayın. Beyaz rengin kendini iyice belli ettiğinden emin olun.
 
Gölgeli dudak makyajı sıradan ruj görünümüne karşı güzel bir alternatif oluşturuyor. Dilediğiniz renkleri koyulu açıklı kombinleyerek gölgeli dudak makyajınızı uygulayabilirsiniz.İç kısmı beyaz, dış kısmı pembe, nude tonları ve turuncu-kırmızı gölgeli dudak makyajlarını mutlaka denemelisiniz!
 
Neon renkleri kıyafetlerinizde kullanmaktan çekinmeseniz de yüzünüzde uygulamak için zamana ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu nedenle neon renklerle makyaj yapmaya küçük adımlarla başlamalısınız. 
 
Gölgeli dudak makyajı sıradan ruj görünümüne karşı güzel bir alternatif oluşturuyor.

Dilediğiniz renkleri koyulu açıklı kombinleyerek gölgeli dudak makyajınızı uygulayabilirsiniz.İç kısmı beyaz, dış kısmı pembe, nude tonları ve turuncu-kırmızı gölgeli dudak makyajlarını mutlaka denemelisiniz!Neon renkli bir eyelinerı gözünüzün alt ya da üst kirpiğine uygulayabilir ya da neon dudak parlatıcılarını tercih edebilirsiniz.