Ricky Pinto’dan Keten-İpek Koleksiyonu

Türkiye’de ilk defa keten ve tasarım birleşimi

2011 yılında aileden miras kalan keten işini markaya dönüştüren Ricky Pinto; kaliteden vazgeçmeden, %100 ketenli ürünleri %100 ipekli ürünlerle birleştirerek tasarımlarını oluşturuyor. Hedefi şıklık ve rahatlığı bir arada sunmak olan R2P; plajlarda,günlük hayatta rahat şıklığı yakalarken doğal ürünler kullanarak insanları doğaya karsı duyarlı hale getiriyor.

Ketenli örme tasarımlarının Türkiye’deki öncülerinden R2P; keteni tasarımla birleştirerek; genç ruhu yansıtan, şık ve rahatlığı bir arada sunan ürünleri bizlerle buluşturuyor.

Ricky Pinto tasarımlarıyla ilgili; ‘Günlük hayatta,plajda rahat bir şıklık yaratırken kullandığımız %100 keten ve ipek birleşimi bizim farklılığımızı ortaya koyuyor; aynı zamanda geri dönüştürebilir,insanlara kullandıklarında nefes aldırmasıda göz önünde bulundurduğumuz en önemli detaylardan’ diyor. Dünyaca bir marka olmak için bütün bileşenleri kullanan R2P yurtdışı fuarlarında sık sık yer alıyor.

 

2015 yazında çiçek motiflerin ve canlı renklerin ağırlıklı olduğu bir koleksiyon bizleri bekliyor. Plaj elbiseleri,gömlekler,bluzlar ve pantolonların bulunduğu R2P ürünlerine; İstanbul’da Midnight Express ve Billstore magazalarında, Bursa’da yirmibirmetrekare magazsından ulaşabilirsiniz. Online satış için www.enmoda.com adresinden ürünlere ulaşmak mümkün.