Üst Dudağım Hiç Görünmüyor..

dudaklarınızdaki beğenmediğiniz noktaları saptamanızı ve hayalinizdeki dudakların örnek resimlerini görüşmeye gelirken getirmenizi rica ediyorum. Böylece sizin ne istediğinizi ve benim size neler verebileceğimi daha anlaşılır şekilde konuşabilmiş olacağız.

Dudaklarımın Abartılı Görünmesini İstemiyorum.

Şahsen dudaklarının çok abartılı görünmesinden mutlu olabilecek birisine rastlamadım. Siz de böyle düşünüyorsanız aynı taraftayız demektir. Amacımız dudaklarınızdaki doğal görünümü bozmadan daha belirgin ve dolgun hale getirmektir. Her dudak Angelina Jolie dudağı olmayacaktır, öncelikle bunu anlamamız ve kabullenmemiz gerekli. Hedefimiz dudağımızı anatomik özellikleri ve kapasitesi oranında doğal şekilde daha güzel ve doğal yapabilmek.

Dudak Estetik Ameliyatları Nasıl Yapılır?

Estetik ve daha dolgun görünümlü dudaklara sahip olmak dudakların kırmızı ve ıslak kısmını daha görünür hale getirmekle mümkündür. Malesef doğru estetik bakış açısına sahip olmayan bazı doktorlar tarafından yapılan yanlış uygulamalar sonucunda hiç doğal olmayan, arı sokmuşçasına şişmiş ve hiç kimseye çekici gelmeyen dudaklar görmekteyiz. Dudak estetiği öncelikle hastanın dudağını analiz etmekle başlar, hasta ile beraber dudaklardaki sorunların yada eksik yönlerin tespit edilmesinin ardından , en uygun ve hastanın tercih edeceği yöntemler ile istenilen dudağa ulaşılır.